Све вести

Припремите се за тренутно отворене Erasmus+ позиве пројеката 2023
Tренинг за припрему, писање и управљање Horizon Europe пројектима  2023
Нерадни дан поводом обележавања Дана примирја у Првом светском рату
Протокол о пословно-техничкој сарадњи Универзитета “Унион – Никола Тесла” из Београда и Омладинског Спортског Друштва  “Београд”

Протокол о пословно-техничкој сарадњи Универзитета “Унион – Никола Тесла” из Београда и Омладинског Спортског Друштва “Београд”

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Дана 28.10.2022. године у 16 часова у просторијама Омладинског Спортског Друштва "Београд" потписан је протокол о пословно-техничкој сарадњи Универзитета “Унион – Никола Тесла” и Омладинског Спортског Друштва "Београд". Протокол потврђује традицију и праксу Универзитета “Унион – Никола Тесла” за промоцију повезаности образовања, спорта и омладине. Испред Универзитета “Унион – Никола Тесла”  присутан је био декан Факултета за Предузетнички бизнис и менаџмент некретнина проф. др Александар Грачанац некадашњи спортиста а испред Омладинског Спортског друштва "Београд" председник Скупштине господин Владан Ракић. Опширније можете прочитати ОВДЕ.

Важно обавештење за студенте Универзитета “Унион – Никола Тесла”

Факултет за економију и финансијеФакултет за информатику и рачунарствоФакултет за међународну политику и безбедностФакултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Поштовани студенти,

студенти који су 2022/2023 год. извршили прелаз са других високошколских студија и уписали II, III или IV годину студија на Факултету за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина, Факултет за међународну политику и безбедност, Факултету за економију и финансије, Факултету за информатику и рачунарство могу доставити индексе у студентској служби за упис признатих испита.

Упис се врши од 01.11. до 04.11.2022. године.

Студентска служба Универзитета “Унион – Никола Тесла” у Београду

Свечани пријем бруцоша и почетак нове школске 2022/2023. године на Факултету за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Поштовани студенти,

Обавештавамо вас да ће се свечани пријем бруцоша, студената који су ове године уписали прву годину студија, одржати у понедељак 03. октобра 2022. године са почетком у  у 15:00 часова
у амфитеатру (учионица 6.1.) на 6. спрату.
Очекујемо вас.

Промоција књиге Европа 2020

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Декан Факултета за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина проф. др Александар Грачанац је у својству члана преговарачке групе Поглавље 20 - Индустријска политика и предузетништво, Националног конвента Европског покрета са колегама одржао предавања и промоцију књиге Европа 2020.

Свечана додела диплома - уторак 19. април 2022. године у 14 часова
Распоред наставе у летњем семестру за школску 2021/22 годину Предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Поштовани студенти,

распоред наставе у летњем семестру за школску 2021/22 годину за основне академске студије можете видети на ЛИНКУ.

Посета Универзитету “Унион - Никола Тесла“

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Након потписаног протокола о сарадњи са Универзитетом “Унион – Никола Тесла“, Директор Градског центра за социјално предузетништво Београда,  Миодраг Пешић је посетио ову реномирану образовну институцију.

ESG Presentation of 2020

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Факултет за Предузетнички бизнис и менађмент некретнина - Универзитет “Унион – Никола Тесла“, је од прошле године партнер ESG, и члан борда ESG Serbia, а декан проф. др Александар Грачанац, члан интернационалног жирија ESG такмичења за избор будућих младих лидера.

Global Education & Leadership Fondation

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Global Education&Leadership Fondation (tGELF-USA) ове године започиње своју мисију на Балкану, и наставља своју дугогодишњу мисију по свету, прекоEntrepreneurship Competition Serbia, која ће се организовати сваке године.

Global Education&Leadership Fondation (tGELF) је једна од највећих водећих светских фондација за Предузетништво младих, која има примарни циљ идентификовање и финансијски оснаживање младих будућих лидера широм света, неговање високомороланих и алтруистичких вредности код будућих лидера.

Обавештење о акредитацији докторских студија Менаџмент одрживог развоја

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Дана 12. јула 2020. године одржана је 26. електронска седница КАПК-а на којој је добијена акредитација за докторске студије

Менаџмент одрживог развоја

Посета Фонду за иновациону делатност

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Подстицање и развијање предузетничких идеја и иновација, је била тема одржане презентације студентима Универзитета “Унион – Никола Тесла“, о стартап почетницима у бизнису и младим предузетницима, у Фонду за иновациону делатност. Менаџер програма у Фонду, Владимир Војводић сходно Споразуму о успостављеном партнерству Универзитета “Унион – Никола Тесла“ и Фонда, објашњавао је студентима који су неопходни кораци у отпочињању сопственог бизниса, после завршених факултета.

Бизнис радионица за студенте

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Универзитет “Унион – Никола Тесла“ и Београдски сајам, у оквиру сарадње организовали су предавање и бизнис радионицу за студенте Факултета за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина Универзитета “Унион – Никола Тесла“, на Београдском сајму.

Домаћини Сајма били су арх. Љуба Стамболић и руководилац Остоја Илић. Едукација и примери пословне добре праксе ће и у наредном периоду бити важан сегмент наставе за студенте.