Све вести

Јунски 1 и 2 испитни рокoви за школску 2021/2022 годину Бизнис и некретнине

Поштовани студенти,

Јунски 1 и 2 испитни рок за школску 2021/22 годину за основне академске студије модул Предузетнички бизнис налази се на ЛИНКУ и за модул Менаџмент некретнина налази се на ЛИНКУ.

Јунски 1 и 2 испитни рок за мастер академске студије налази се на ЛИНКУ.

Промоција књиге Европа 2020

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Декан Факултета за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина проф. др Александар Грачанац је у својству члана преговарачке групе Поглавље 20 - Индустријска политика и предузетништво, Националног конвента Европског покрета са колегама одржао предавања и промоцију књиге Европа 2020.

Априлски испитни рок за школску 2021/2022 годину Бизнис и некретнине

Поштовани студенти,

Априлски испитни рок за школску 2021/22 годину за основне академске студије модул Предузетнички бизнис налази се на ЛИНКУ и за модул Менаџмент некретнина налази се на ЛИНКУ.

Априлски испитни рок за мастер академске студије налази се на ЛИНКУ.

Посета Универзитету “Унион - Никола Тесла“

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Након потписаног протокола о сарадњи са Универзитетом “Унион – Никола Тесла“, Директор Градског центра за социјално предузетништво Београда,  Миодраг Пешић је посетио ову реномирану образовну институцију.

Јануарско-фебруарски испитни рок за школску 2021/22 годину Бизнис и Некретнине

Поштовани студенти,

Јануарско-фебруарски испитни рок за школску 2021/22 годину за основне академске студије модул Предузетнички бизнис налази се на ЛИНКУ и за модул Менаџмент некретнина налази се на ЛИНКУ.

Јануарко-фебруарски испитни рок за школску 2021/22 годину за мастер академске студије налази се на ЛИНКУ.

ESG Presentation of 2020

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Факултет за Предузетнички бизнис и менађмент некретнина - Универзитет “Унион – Никола Тесла“, је од прошле године партнер ESG, и члан борда ESG Serbia, а декан проф. др Александар Грачанац, члан интернационалног жирија ESG такмичења за избор будућих младих лидера.

Global Education & Leadership Fondation

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Global Education&Leadership Fondation (tGELF-USA) ове године започиње своју мисију на Балкану, и наставља своју дугогодишњу мисију по свету, прекоEntrepreneurship Competition Serbia, која ће се организовати сваке године.

Global Education&Leadership Fondation (tGELF) је једна од највећих водећих светских фондација за Предузетништво младих, која има примарни циљ идентификовање и финансијски оснаживање младих будућих лидера широм света, неговање високомороланих и алтруистичких вредности код будућих лидера.

Обавештење о акредитацији докторских студија Менаџмент одрживог развоја

ОпштеФакултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Дана 12. јула 2020. године одржана је 26. електронска седница КАПК-а на којој је добијена акредитација за докторске студије

Менаџмент одрживог развоја

Посета Фонду за иновациону делатност

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Подстицање и развијање предузетничких идеја и иновација, је била тема одржане презентације студентима Универзитета “Унион – Никола Тесла“, о стартап почетницима у бизнису и младим предузетницима, у Фонду за иновациону делатност. Менаџер програма у Фонду, Владимир Војводић сходно Споразуму о успостављеном партнерству Универзитета “Унион – Никола Тесла“ и Фонда, објашњавао је студентима који су неопходни кораци у отпочињању сопственог бизниса, после завршених факултета.

Бизнис радионица за студенте

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Универзитет “Унион – Никола Тесла“ и Београдски сајам, у оквиру сарадње организовали су предавање и бизнис радионицу за студенте Факултета за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина Универзитета “Унион – Никола Тесла“, на Београдском сајму.

Домаћини Сајма били су арх. Љуба Стамболић и руководилац Остоја Илић. Едукација и примери пословне добре праксе ће и у наредном периоду бити важан сегмент наставе за студенте.