Све вести

Обавештење о акредитацији докторских академских студија студијског програма Информатика

ОпштеФакултет за информатику и рачунарство

Шездесет осма седница Комисије за акредитацију и проверу квалитета одржана је 31. марта 2022. године на којој је добијена акредитација за докторске академске студије студијског програма  Информатика.

Линк можете погледати ОВДЕ.

Јануарско-фебруарски испитни рок за школску 2021/22 годину Информатика

Факултет за информатику и рачунарство

Поштовани студенти,

Јануарско-фебруарски испитни рок за школску 2021/22 за основне академске студије се налази на ЛИНКУ и за мастер академске студије налази се на ЛИНКУ.

Обавештење о акредитацији основних и мастер студија Факултета за информатику и рачунарство

ОпштеФакултет за информатику и рачунарство

Национално тело за акредитацију и проверу квалитета у високом образовању Србије 10. септембра 2020. године донело је одлуку о акредитацији студијског програма ОАС и МАС Информатика.