Све вести

Нерадни дан поводом обележавања Дана примирја у Првом светском рату
Посета општини Стари град

Факултет за економију и финансије

Студенти Факултета за економију и финансије посетили су општину Стари Град у Београду 25.10.2022 године. Том приликом студенте су дочекали заменик председника општине и руководиоци појединих општинских оделења – за имовинско-правне односе, за финансије и буџет, за развојне пројекте и младе, а посетили су и услужни центар општине који помаже грађанима у решавању свакодневних животних проблема. Током разговора посебно је истакнуто да општине нису само места за обављање административних послова већ имају и значајну улогу у локалном економском развоју, а такође дају и предлоге за вођење развојне политике на нивоу Града Београда а самим тим и Републике Србије. Линк општине Стари град који је објавио информацију о посети, можете погледати ОВДЕ.

Важно обавештење за студенте Универзитета “Унион – Никола Тесла”

Факултет за економију и финансијеФакултет за информатику и рачунарствоФакултет за међународну политику и безбедностФакултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Поштовани студенти,

студенти који су 2022/2023 год. извршили прелаз са других високошколских студија и уписали II, III или IV годину студија на Факултету за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина, Факултет за међународну политику и безбедност, Факултету за економију и финансије, Факултету за информатику и рачунарство могу доставити индексе у студентској служби за упис признатих испита.

Упис се врши од 01.11. до 04.11.2022. године.

Студентска служба Универзитета “Унион – Никола Тесла” у Београду

Свечани пријем бруцоша и почетак нове школске 2022/2023. године на Факултету за економију и финансије

Факултет за економију и финансије

Поштовани студенти,

Обавештавамо вас да ће се свечани пријем бруцоша, студената који су ове године уписали прву годину студија, одржати у понедељак 03. октобра 2022. године са почетком у  у 15:30 часова
у амфитеатру (учионица 6.1.) на 6. спрату.
Очекујемо вас.

Свечана додела диплома - уторак 19. април 2022. године у 14 часова