Све вести

Трибина библиотеке САНУ-Традиционално архитектонско наслеђе у региону Старе планине : архитектура која нестаје

Факултет за градитељски менаџмент-Архитектура

Библиотека Српске академије наука и уметности има част да Вас замоли да присуствујете приказивању књиге Традиционално архитектонско наслеђе у региону Старе планине: архитектура која нестаје. Говоре: академик Милан Лојаница и др Горица Љубенов, Уторак, 10. мај, 13 сати,  Београд: САНУ: Орионарт, 2020.

Распоред наставе у летњем семестру за школску 2021/22 годину Архитектура

Поштовани студенти,

распоред наставе у летњем семестру за школску 2021/22 годину за основне академске студије можете видети на ЛИНКУ и за мастер академске студије можете видети на ЛИНКУ.

Радионица просторни партизани

Факултет за градитељски менаџмент-Архитектура

Сарадња између Универзитета Унион Никола Тесла и ТУ Берлина се наставља! 14. децембра доценти Марта Брковиц́ Додиг и Милош Миловановић, докторанд Алекса Бабић са програма за Архитектуру УУНТ-а, предавач и докторанд Zuzanna Tabackova и докторанд Lydia Grešakova са ТУ Берлин организовали су онлине радионицу ‘Просторни партизани - праксе централне и источне Европе у борби за право на град’. Радионица је окупила појединце и колективе из источне / централне Европе који активно учествују у обликовању својих градова и 'борби' за градске просторе.

Global Center of Spatial Methods for Urban Sustainability

Факултет за градитељски менаџмент-Архитектура

Kick-of GCSMUS (Global Center of Spatial Methods for Urban Sustainability) пројекат на коме је Универзитет “Унион – Никола Тесла“ - програм за Архитектуру партнер моћићете да пратите уживо данас путем ливе стреам-а од 18-20 часова.

Роутлеџов приручник за игрице у архитектури и урбанизму

Факултет за градитељски менаџмент-Архитектура

Доценткиња са нашег Департмана за Архитектуру, Факултета за Градитељски Менџмент Марта Брковић Додиг  у сарадњи са професорком Линдом Н. Гроат са Таубман Колеџа за Архитектуру и Урбанизам, Универзитета Мичиген из Сједињених Америчких Држава приредила је Роутлеџов приручник за игрице у архитектури и урбанизму - Алатке за пројектовање, наставу и истразивање.