Честитамо колегиници проф. др Весни Мишковић-Станковић на великом успеху

Факултет за екологију и заштиту животне срединеОпште вести

Универзитет Стенфорд, САД, је крајем 2022. године објавио листу 2% најутицајнијих научника у свету из свих области науке према бази Скопус. Листа је базирана на стандардизованој метрици цитирања свих научника и научних дисциплина и налази се на ЛИНКУ.

Проф. др Весна Мишковић-Станковић, редовни професор Факултета за екологију и заштиту животне средине Универзитета Унион-Никола Тесла, се налази на каријерној листи за укупан допринос на ЛИНКУ и на листи за допринос у 2021. години се може видети на ЛИНКУ.

На ЛИНКУ  је објављена нова листа AD Scientific Index World Scientist and University Ranking  2023, где се може видети рангирање научника према цитираности и х индексу (Rankings for Scientist), збирно и по областима. Професор Весна Мишковић Станковић је у Србији у Chemical Sciences на 1. месту а збирно на 22. месту.

• /uploads/attachment/vest/161/Vesna_Miskovic-Stankovic__1_.jpg