The Second International Conference on Sustainable Environment and Technologies у организацији Универзитета "Унион-Никола Тесла" у Београду

Факултет за екологију и заштиту животне срединеОпште вести

Обавештавамо вас да је Универзитет "Унион-Никола Тесла" 23. и 24. 09. 2022. године био домаћин и организатор друге научне конференције под називом „Међународна конференција о одрживом развоју и технологијама“ „International Conference on Sustainable Environment and Technologies“).
Циљ конференције је промовисање одрживе заједнице кроз концепт развоја одрживих градова, очувања животне средине, очувања природних ресурса, тежње ка циркуларној економији као и савременом и безбедном развоју.

Трећи позив и програм се налази на ЛИНКУ.

Књигу радова са  конференцијe  можете видети на ЛИНКУ.

Фотографије са конференције можете погледати на ЛИНКУ.

Писање медија можете видети на ЛИНКУ.

Телевизијска гостовања поводом одржавања конференције можете видети на ЛИНКУ.

Деаљније о пленарним предвачима и њиховим радовима са конференције можете прочитати на ЛИНКУ.

• /uploads/attachment/vest/109/Naslovna.jpg