Све вести

Предуписни и уписни рокови будућих студената на Универзитету “Унион – Никола Тесла” у Београду

Поштовани будући студенти,

Предуписни рок на факултетима  Универзитета “Унион – Никола Тесла“ у Београду, на сва три нивоа академских студија, траје од  6.06. до 10.06. 2022. године са почетком у 11 часова. Намењен је свима који су прошле и претходних година завршили средњу школу или врше прелаз са других факултета.

Детаљније информације о уписним роковима, пријемним испитима и ценама школарина, можете видети на ЛИНКУ.

Јунски 1 и 2 испитни рокoви за школску 2021/2022 годину Грађевина

Факултет за градитељски менаџмент-Грађевина

Поштовани студенти,

Јунски 1 испитни рок за школску 2021/2022 годину за основне академске студије налази се на ЛИНКУ

Јунски 2  испитни рок за школску 2021/2022 годину за основне академске студије налази се на ЛИНКУ

Јунски 1 и 2 испитни рокoви за школску 2021/2022 годину Бизнис и некретнине

Поштовани студенти,

Јунски 1 и 2 испитни рок за школску 2021/22 годину за основне академске студије модул Предузетнички бизнис налази се на ЛИНКУ и за модул Менаџмент некретнина налази се на ЛИНКУ.

Јунски 1 и 2 испитни рок за мастер академске студије налази се на ЛИНКУ.

Важно обавештење за студенте Универзитета “Унион – Никола Тесла”

Опште

Универзитет “Унион – Никола Тесла”  позива све своје студенте да измире финансијске обавезе према Универзитету, како би могли да приступе предстојећем испитном року и предиспитним обавезама.

Панел дискусија „Ја, пројектант“

Факултет за градитељски менаџмент-Грађевина

У среду 18. маја одржаће се панел дискусија: „Ја, пројектант“. Ово ће бити прва панел дискусија из серије „Ја, инжењер“ која има за циљ да учеснике кроз размену информација и искуства упозна са тренутним стањем, изазовима и проблемима са којима се инжењери суочавају.

Промоција књиге Европа 2020

Факултет за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина

Декан Факултета за предузетнички бизнис и менаџмент некретнина проф. др Александар Грачанац је у својству члана преговарачке групе Поглавље 20 - Индустријска политика и предузетништво, Националног конвента Европског покрета са колегама одржао предавања и промоцију књиге Европа 2020.

Трибина библиотеке САНУ-Традиционално архитектонско наслеђе у региону Старе планине : архитектура која нестаје

Факултет за градитељски менаџмент-Архитектура

Библиотека Српске академије наука и уметности има част да Вас замоли да присуствујете приказивању књиге Традиционално архитектонско наслеђе у региону Старе планине: архитектура која нестаје. Говоре: академик Милан Лојаница и др Горица Љубенов, Уторак, 10. мај, 13 сати,  Београд: САНУ: Орионарт, 2020.

Нерадни дани поводом првомајског празника

Поштовани студенти,

Поводом обележавања Празника рада, Универзитет “Унион – Никола Тесла“ неће радити у понедељак 2.05.2022. године и у уторак 3.05.2002. године.  Универзитет наставља са радом у среду, 4.04. 2022. године.

Срећан Празник рада жели Вам Универзитет “Унион – Никола Тесла“.

Нерадни дани поводом ускршњег празника

Поштовани студенти,

Поводом обележавања ускршњег празника, Универзитет “Унион – Никола Тесла“ неће радити у петак 22.04.20022. године и у понедељак 25.04.2002. године. Универзитет наставља са радом у уторак, 26.04. 2022. године.

Срећан Ускрс жели Вам Универзитет “Унион – Никола Тесла“.

Обавештење о акредитацији докторских академских студија студијског програма Информатика

ОпштеФакултет за информатику и рачунарство

Шездесет осма седница Комисије за акредитацију и проверу квалитета одржана је 31. марта 2022. године на којој је добијена акредитација за докторске академске студије студијског програма  Информатика.

Линк можете погледати ОВДЕ.

Априлски испитни рок за школску 2021/2022 годину Бизнис и некретнине

Поштовани студенти,

Априлски испитни рок за школску 2021/22 годину за основне академске студије модул Предузетнички бизнис налази се на ЛИНКУ и за модул Менаџмент некретнина налази се на ЛИНКУ.

Априлски испитни рок за мастер академске студије налази се на ЛИНКУ.