Sve vesti

Pripremite se za trenutno otvorene Erasmus+ pozive projekata 2023
Trening za pripremu, pisanje i upravljanje Horizon Europe projektima  2023
Neradni dan povodom obeležavanja Dana primirja u Prvom svetskom ratu

Povodom obeležavanja državnog praznika „Dana primirja u Prvom svetskom ratu“, Univerzitet “Union-Nikola Tesla“ neće raditi u petak 11.11. 2022. godine.

Srećan Dan primirja u Prvom svetskom ratu želi vam Univerzitet “Union-Nikola Tesla“

Protokol o poslovno-tehničkoj saradnji Univerziteta “Union – Nikola Tesla” iz Beograda i Omladinskog Sportskog Društva  “Beograd”

Protokol o poslovno-tehničkoj saradnji Univerziteta “Union – Nikola Tesla” iz Beograda i Omladinskog Sportskog Društva “Beograd”

Fakultet za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina

Dana 28.10.2022. godine u 16 časova u prostorijama Omladinskog Sportskog Društva "Beograd" potpisan je protokol o poslovno-tehničkoj saradnji Univerziteta “Union – Nikola Tesla” i Omladinskog Sportskog Društva "Beograd". Protokol potvrđuje tradiciju i praksu Univerziteta “Union – Nikola Tesla” za promociju povezanosti obrazovanja, sporta i omladine. Ispred Univerziteta “Union – Nikola Tesla”  prisutan je bio dekan Fakulteta za Preduzetnički biznis i menadžment nekretnina prof. dr Aleksandar Gračanac nekadašnji sportista a ispred Omladinskog Sportskog društva "Beograd" predsednik Skupštine gospodin Vladan Rakić. Opširnije možete pročitati OVDE.

Važno obaveštenje za studente Univerziteta “Union – Nikola Tesla”

Fakultet za ekonomiju i finansijeFakultet za informatiku i računarstvoFakultet za međunarodnu politiku i bezbednostFakultet za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina

Poštovani studenti,

studenti koji su 2022/2023 god. izvršili prelaz sa drugih visokoškolskih studija i upisali II, III ili IV godinu studija na Fakultetu za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina, Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost, Fakultetu za ekonomiju i finansije, Fakultetu za informatiku i računarstvo mogu dostaviti indekse u studentskoj službi za upis priznatih ispita.

Upis se vrši od 01.11. do 04.11.2022. godine.

Studentska služba Univerziteta “Union – Nikola Tesla” u Beogradu

Svečana dodela diploma - utorak 19. april 2022. godine u 14 časova
Global Education & Leadership Fondation

Fakultet za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina

Global Education&Leadership Fondation (tGELF-USA) ove godine započinje svoju misiju na Balkanu, i nastavlja svoju dugogodišnju misiju po svetu, prekoEntrepreneurship Competition Serbia, koja će se organizovati svake godine.

Global Education&Leadership Fondation (tGELF) je jedna od najvećih vodećih svetskih fondacija za Preduzetništvo mladih, koja ima primarni cilj identifikovanje i finansijski osnaživanje mladih budućih lidera širom sveta, negovanje visokomorolanih i altruističkih vrednosti kod budućih lidera.

Poseta Fondu za inovacionu delatnost

Fakultet za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina

Podsticanje i razvijanje preduzetničkih ideja i inovacija, je bila tema održane prezentacije studentima Univerziteta “Union – Nikola Tesla“, o startap početnicima u biznisu i mladim preduzetnicima, u Fondu za inovacionu delatnost. Menadžer programa u Fondu, Vladimir Vojvodić shodno Sporazumu o uspostavljenom partnerstvu Univerziteta “Union – Nikola Tesla“ i Fonda, objašnjavao je studentima koji su neophodni koraci u otpočinjanju sopstvenog biznisa, posle završenih fakulteta.

Biznis radionica za studente

Fakultet za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina

Univerzitet “Union – Nikola Tesla“ i Beogradski sajam, u okviru saradnje organizovali su predavanje i biznis radionicu za studente Fakulteta za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina Univerziteta “Union – Nikola Tesla“, na Beogradskom sajmu.

Domaćini Sajma bili su arh. Ljuba Stambolić i rukovodilac Ostoja Ilić. Edukacija i primeri poslovne dobre prakse će i u narednom periodu biti važan segment nastave za studente.