Sve vesti

Januarsko-februarski ispitni rok za školsku 2021/22 godinu Preduzetnički biznis i menadžment nekretnina

Poštovani studenti,

Januarsko-februarski ispitni rok za školsku 2021/22 godinu za osnovne akademske studije modul Preduzetnički biznis nalazi se na LINKU i za modul Menadžment nekretnina nalazi se na LINKU.

Januarko-februarski ispitni rok za školsku 2021/22 godinu za master akademske studije nalazi se na LINKU.

Global Education & Leadership Fondation

Fakultet za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina

Global Education&Leadership Fondation (tGELF-USA) ove godine započinje svoju misiju na Balkanu, i nastavlja svoju dugogodišnju misiju po svetu, prekoEntrepreneurship Competition Serbia, koja će se organizovati svake godine.

Global Education&Leadership Fondation (tGELF) je jedna od najvećih vodećih svetskih fondacija za Preduzetništvo mladih, koja ima primarni cilj identifikovanje i finansijski osnaživanje mladih budućih lidera širom sveta, negovanje visokomorolanih i altruističkih vrednosti kod budućih lidera.

Poseta Fondu za inovacionu delatnost

Fakultet za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina

Podsticanje i razvijanje preduzetničkih ideja i inovacija, je bila tema održane prezentacije studentima Univerziteta “Union – Nikola Tesla“, o startap početnicima u biznisu i mladim preduzetnicima, u Fondu za inovacionu delatnost. Menadžer programa u Fondu, Vladimir Vojvodić shodno Sporazumu o uspostavljenom partnerstvu Univerziteta “Union – Nikola Tesla“ i Fonda, objašnjavao je studentima koji su neophodni koraci u otpočinjanju sopstvenog biznisa, posle završenih fakulteta.

Biznis radionica za studente

Fakultet za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina

Univerzitet “Union – Nikola Tesla“ i Beogradski sajam, u okviru saradnje organizovali su predavanje i biznis radionicu za studente Fakulteta za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina Univerziteta “Union – Nikola Tesla“, na Beogradskom sajmu.

Domaćini Sajma bili su arh. Ljuba Stambolić i rukovodilac Ostoja Ilić. Edukacija i primeri poslovne dobre prakse će i u narednom periodu biti važan segment nastave za studente.