Sve vesti

Pripremite se za trenutno otvorene Erasmus+ pozive projekata 2023
Trening za pripremu, pisanje i upravljanje Horizon Europe projektima  2023
Neradni dan povodom obeležavanja Dana primirja u Prvom svetskom ratu

Povodom obeležavanja državnog praznika „Dana primirja u Prvom svetskom ratu“, Univerzitet “Union-Nikola Tesla“ neće raditi u petak 11.11. 2022. godine.

Srećan Dan primirja u Prvom svetskom ratu želi vam Univerzitet “Union-Nikola Tesla“

Važno obaveštenje za studente Univerziteta “Union – Nikola Tesla”

Fakultet za ekonomiju i finansijeFakultet za informatiku i računarstvoFakultet za međunarodnu politiku i bezbednostFakultet za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina

Poštovani studenti,

studenti koji su 2022/2023 god. izvršili prelaz sa drugih visokoškolskih studija i upisali II, III ili IV godinu studija na Fakultetu za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina, Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost, Fakultetu za ekonomiju i finansije, Fakultetu za informatiku i računarstvo mogu dostaviti indekse u studentskoj službi za upis priznatih ispita.

Upis se vrši od 01.11. do 04.11.2022. godine.

Studentska služba Univerziteta “Union – Nikola Tesla” u Beogradu

Svečana dodela diploma - utorak 19. april 2022. godine u 14 časova