Sve vesti

Trening za pripremu, pisanje i upravljanje Horizon Europe projektima  2023
Memorandum o saradnji sa Diplomatskom akademijom Univerziteta ADA

Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost

Fakultet za međunarodnu  politiku i bezbednost Univerziteta Union - Nikola Tesla potpisao je Memorandum o saradnji sa najprestižnijom azerbejdžanskom Diplomatskom akademijom Univerziteta ADA. Memorandum su potpisali dekan FMPB profesor dr Violeta Talović i vicerektor Univerziteta ADA profesor dr Fariz Ismailzade. Ovim važnim strateškim dokumentom otvara se mogućnost za razmenu studenata i profesora, kao i učešće na zajedničkim naučnim projektima. Zahvaljujući tome, prva grupa srpskih studenata učestovaće u međunarodnom letnjem kampu u organizaciji ovog elitnog Univerziteta.

Neradni dan povodom obeležavanja Dana primirja u Prvom svetskom ratu

Povodom obeležavanja državnog praznika „Dana primirja u Prvom svetskom ratu“, Univerzitet “Union-Nikola Tesla“ neće raditi u petak 11.11. 2022. godine.

Srećan Dan primirja u Prvom svetskom ratu želi vam Univerzitet “Union-Nikola Tesla“

Važno obaveštenje za studente Univerziteta “Union – Nikola Tesla”

Fakultet za ekonomiju i finansijeFakultet za informatiku i računarstvoFakultet za međunarodnu politiku i bezbednostFakultet za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina

Poštovani studenti,

studenti koji su 2022/2023 god. izvršili prelaz sa drugih visokoškolskih studija i upisali II, III ili IV godinu studija na Fakultetu za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina, Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost, Fakultetu za ekonomiju i finansije, Fakultetu za informatiku i računarstvo mogu dostaviti indekse u studentskoj službi za upis priznatih ispita.

Upis se vrši od 01.11. do 04.11.2022. godine.

Studentska služba Univerziteta “Union – Nikola Tesla” u Beogradu

Predavanje na temu ekonomskih mogućnosti Kavkaza kao i energetske bezbednosti kaspijsko-crnomorskog područja

Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost

Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost imao je izuzetnu čast da ugosti delegaciju iz Azerbejdžana. Dekan Fakulteta za međunarodne odnose, gospodin dr Anar Aliyev, održao je predavanje na temu ekonomskih mogućnosti Kavkaza kao i energetske bezbednosti kaspijsko-crnomorskog područja.
Takođe, našim studentima je predstavljen program ADA Univerziteta, kao i mogućnost razmene i apliciranja na pet različitih studijskih programa koje nude.

Predavanje dekana Fakulteta za međunarodne odnose dr Anara Valijeva sa Diplomatske akademije (ADA) Univerziteta u Azarbejdžanu

Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost

Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost Univerziteta "Union -Nikola Tesla " ima izuzetnu čast i zadovoljstvo da vas pozove na  predavanje koje će održati dekan Fakulteta za međunarodne odnose dr Anara Valijeva sa Diplomatske akademije (ADA) Univerziteta u Azarbejdžanu u četvrtak 20. oktobra u 10.00 časova u amfiteatru na 6. spratu na Univerzitetu Union Nikola Tesla u Beogradu, Cara Dušana 62-64.

Svečani prijem brucoša i početak nove školske 2022/2023. godine na Fakultetu za međunarodnu politiku i bezbednost

Poštovani studenti,

Obaveštavamo vas da će se svečani prijem brucoša, studenata koji su ove godine upisali prvu godinu studija, održati u ponedeljak 03. oktobra 2022. godine sa početkom u 10:00 časova u amfiteatru (učionica 6.1.) na VI spratu.
Brucošima će se obratiti dekan Fakulteta za međunarodnu politiku i bezbednost, prof. dr Violeta Rašković Talović zajedno sa profesorima.

Unapred se radujemo početku nove školske godine.
Očekujemo vas.

Poseta studenata Fakulteta za međunarodnu politiku i bezbednost Vojnoj akademiji 2022

Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost

Studenti Fakulteta za međunarodnu politiku i bezbednost Univerziteta „UNION-Nikola Tesla“ imali su čast da posete Vojnu akademiju Univeziteta odbrane predvođeni svojim profesorima Slobodanom Anđelkovićem i Ilijom Kajtezom.

U Vojnoj akademiji koja je elitna institucija za školovanje oficira Vojske Srbije naše studente je lično dočekao načelnik Vojne akademije pukovnik, profesor doktor SRĐAN BLAGOJEVIĆ  sa svojim najbližom saradnicima, što je posebna i retka čast.

Obaveštenje o akreditaciji osnovnih i master akademskih studija Fakulteta za međunarodnu politiku i bezbednost

Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost

Devedeset sedma elektronska sednica Komisije za akreditaciju i proveru kvaliteta održana je 26. maja 2022. godine na kojoj je dobijena akreditacija za osnovne i master akademske studije studijskog programa Međunarodna politika i bezbednost.

Link objave NAT-a možete pogledati OVDE.

Uverenja o akreditaciji studijskih programa možete videti na LINKU i LINKU.

Svečana dodela diploma - utorak 19. april 2022. godine u 14 časova