Sve vesti

Pripremite se za trenutno otvorene Erasmus+ pozive projekata 2023
Trening za pripremu, pisanje i upravljanje Horizon Europe projektima  2023
Neradni dan povodom obeležavanja Dana primirja u Prvom svetskom ratu

Povodom obeležavanja državnog praznika „Dana primirja u Prvom svetskom ratu“, Univerzitet “Union-Nikola Tesla“ neće raditi u petak 11.11. 2022. godine.

Srećan Dan primirja u Prvom svetskom ratu želi vam Univerzitet “Union-Nikola Tesla“

Obaveštenje o akreditaciji master akademskih studija studijskog programa Inženjerstvo zaštite životne sredine

Fakultet za graditeljski menadžment-GrađevinaFakultet za ekologiju i zaštitu životne sredine

Jedanaesta sednica Komisije za akreditaciju i proveru kvaliteta održana je 4. oktobra 2022. godine. Na Sednici, Komisija za akreditaciju i proveru kvaliteta donela je odluku o akreditaciji master akademskih studija studijskog programa Inženjerstvo zaštite životne sredine.

Akademski naziv koji se stiče je: Master inženjer zaštite životne sredine

Plan i program master akademskih studija Inženjerstvo zaštite životne sredine možete pogledati OVDE.

Link objave Nacionalnog tela za akreditaciju i obezbeđenje kvaliteta u visokom obrazovanju (NAT) možete pogledati OVDE.

The Second International Conference on Sustainable Environment and Technologies u organizaciji Univerziteta "Union-Nikola Tesla" u Beogradu

Opšte vestiFakultet za ekologiju i zaštitu životne sredine

Obaveštavamo vas da je "Univerzitet "Union-Nikola Tesla" 23. i 24. 09. 2022. godine bio domaćin i organizator druge naučne konferencije pod nazivom „Međunarodna konferencija o održivom razvoju i tehnologijama“ „International Conference on Sustainable Environment and Technologies“).

Treći poziv i program konferencije se nalazi na LINKU

Knjigu radova sa konferencije možete videti na LINKU.

Fotografije sa konferencije možete pogledati na LINKU.

Pisanje medija možete videti na LINKU.

Televizijska gostovanja povodom održavanja konferencije možete videti na LINKU.

Dealjnije o plenarnim predvačima i njihovim radovima sa konferencije možete pročitati na LINKU.

Svečana dodela diploma - utorak 19. april 2022. godine u 14 časova