Sve vesti

Pripremite se za trenutno otvorene Erasmus+ pozive projekata 2023
Trening za pripremu, pisanje i upravljanje Horizon Europe projektima  2023
Poziv na predavanje "Entrepreneurship Policy post COVID-19" istaknute profesorke Suzana Brown, State University of New York (SUNU) Korea, Incheon, South Korea

Opšte vesti

Prof. Suzana Brown, State University of New York (SUNU) Korea, Incheon, South Korea, će održati predavanje sa temom "Entrepreneurship Policy post COVID-19" u sredu, 14. decembra u 12 časova na Univerzitetu “Union – Nikola Tesla“. Apstrakt predavanja možete pogledati OVDE. Kratku biografiju predavača možete pogledati OVDE.

Neradni dan povodom obeležavanja Dana primirja u Prvom svetskom ratu

Povodom obeležavanja državnog praznika „Dana primirja u Prvom svetskom ratu“, Univerzitet “Union-Nikola Tesla“ neće raditi u petak 11.11. 2022. godine.

Srećan Dan primirja u Prvom svetskom ratu želi vam Univerzitet “Union-Nikola Tesla“

Svečani prijem brucoša i početak nove školske 2022/2023. godine na Univerzitetu Union Nikola Tesla

Poštovani studenti,

Obaveštavamo vas da će se svečani prijem brucoša, studenata koji su ove godine upisali prvu godinu studija, održati u ponedeljak 03. oktobra 2022. godine u prostorijama Univerziteta Union Nikola Tesla po sledećem rasporedu:

1. u 9:00 časova Fakultet za graditeljski menadžment (smerovi Građevina i Arhitektura i urbanizam) u amfiteatru (učionica 6.1.) na 6. spratu

2. u 10:00 časova Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost u amfiteatru (učionica 6.1.) na 6. spratu

3.  u 10:00 časova Fakultet za informatiku i računarstvo na 3. spratu u računskom centru (učionica 3.3.)

4.  u 14:00 časova Fakultet za ekologiju i zaštitu životne sredine u učionici (učionica 5.3.) na 5. spratu

5.  u 15:00 časova Fakultet za preduzetnički biznis i menadžment nekretnina u amfiteatru (učionica 6.1.) na 6. spratu

6.  u 15:30 časova Fakultet za ekonomiju i finansije u amfiteatru (učionica 6.1.) na 6. spratu

Očekujemo vas.

The Second International Conference on Sustainable Environment and Technologies u organizaciji Univerziteta "Union-Nikola Tesla" u Beogradu

Opšte vestiFakultet za ekologiju i zaštitu životne sredine

Obaveštavamo vas da je "Univerzitet "Union-Nikola Tesla" 23. i 24. 09. 2022. godine bio domaćin i organizator druge naučne konferencije pod nazivom „Međunarodna konferencija o održivom razvoju i tehnologijama“ „International Conference on Sustainable Environment and Technologies“).

Treći poziv i program konferencije se nalazi na LINKU

Knjigu radova sa konferencije možete videti na LINKU.

Fotografije sa konferencije možete pogledati na LINKU.

Pisanje medija možete videti na LINKU.

Televizijska gostovanja povodom održavanja konferencije možete videti na LINKU.

Dealjnije o plenarnim predvačima i njihovim radovima sa konferencije možete pročitati na LINKU.

Obaveštenje o kolektivnom godišnjem odmoru

Poštovani studenti,

"Zaposleni na Univerzitetu "Union - Nikola Tesla" u Beogradu, nastavno i nenastavno osoblje koristiće kolektivni godišnji odmor u periodu od 25.07.2022.god. do 26.08.2022.god. Prvi radni dan je 29.08.2022.god.

Za vreme korišćenja kolektivnog godišnjeg odmora dežuraće sledeće službe: administracija, PPZ i obezbeđenje.  Rešenje o kolketivnom godišnjem odmoru se nalazi na LINKU.

Za opširnije informacije kliknite na vest.

Predupisni i upisni rokovi budućih studenata na Univerzitetu “Union – Nikola Tesla” u Beogradu

Poštovani budući studenti,

Predupisni rok na fakultetima  Univerziteta “Union – Nikola Tesla“ u Beogradu, na sva tri nivoa akademskih studija, traje od  6.06. do 10.06. 2022. godine sa početkom u 11 časova. Namenjen je svima koji su prošle i prethodnih godina završili srednju školu ili vrše prelaz sa drugih fakulteta. Detaljnije informacije o upisnim rokovima, prijemnim ispitima i cenama školarina, možete videti na LINKU.

Neradni dani povodom prvomajskog praznika

Poštovani studenti,

Povodom obeležavanja Praznika rada, Univerzitet “Union – Nikola Tesla“ neće raditi u ponedeljak 2.05.2022. godine i u utorak 3.05.2002. godine.  Univerzitet nastavlja sa radom u sredu, 4.04. 2022. godine.

Srećan Praznik rada želi Vam Univerzitet “Union – Nikola Tesla“.

Neradni dani povodom uskršnjeg praznika

Poštovani studenti,

Povodom obeležavanja uskršnjeg praznika, Univerzitet “Union – Nikola Tesla“ neće raditi u petak 22.04.20022. godine i u ponedeljak 25.04.2002. godine. Univerzitet nastavlja sa radom u utorak, 26.04. 2022. godine.

Srećan Uskrs želi Vam Univerzitet “Union – Nikola Tesla“.

Svečana dodela diploma - utorak 19. april 2022. godine u 14 časova
Neradni dani povodom dana državnosti

Opšte vesti

Povodom obeležavanja predstojećeg Dana državnosti Republike Srbije, Univerzitet “Union-Nikola Tesla“ neće raditi u periodu od ponedeljka do srede (14,15. i 16.) februara.   Prvi radni dan je četvrtak, 17. februar 2022. godine.

Srećan Dan državnosti želi vam Univerzitet “Union-Nikola Tesla“.

Novogodišnji i božićni praznici - neradni dani

Opšte vesti

Povodom obeležavanja novogodišnjih i božićnih praznika, Univerzitet “Union – Nikola Tesla“ neće raditi od 1. do 9. januara 2022. godine, dok će 31. decembra 2021. godine raditi skraćeno do 12 časova.

Srećne predstojeće praznike želi Vam Univerzitet “Union – Nikola Tesla“.

Januarski ispitni rok 2022

Opšte vesti

Obaveštavamo vas da januarski ispitni rok počinje 17. januara. Ispiti će se održavati u prostorijama fakulteta uz poštovanje odgovarajućih mera i preporuka za suzbijanje širenja infekcije izazvane virusom KOVID 19. Studenti dolaze na ispit sa ispitnom prijavom, uslov za izlazak na ispite su izmirene sve obaveze predviđene ugovorom.

EUROPEAN TRAINING ACADEMY

Opšte vesti

Profesori Univerziteta “Union – Nikola Tesla“ prisustvovali su on-line treningu agencije EUTA 13,14 i 15 01. 2021. godine. Trening su održala tri člana agencije sa ogromnim iskustvom u pisanju evropskih projekata.