Obaveštenje o akreditaciji master akademskih studija studijskog programa Unutrašnja arhitektura na Fakultetu za graditeljski menadžment

Fakultet za graditeljski menadžment-Arhitektura i urbanizam

Jedanaesta sednica Komisije za akreditaciju i proveru kvaliteta održana je 4. oktobra 2022. godine. Na Sednici, Komisija za akreditaciju i proveru kvaliteta donela je odluku o akreditaciji master akademskih studija studijskog programa Unutrašnja arhitektura na Fakultetu za graditeljski menadžment.

Akademski naziv koji se stiče je: Master inženjer unutrašnje arhitekture

Plan i program master akademskih studija Unutrašnja arhitektura možete pogledati OVDE.

Link objave Nacionalnog tela za akreditaciju i obezbeđenje kvaliteta u visokom obrazovanju (NAT) možete pogledati OVDE.

Slike

• /uploads/attachment/vest/120/thumb_thumb_thumb_Fakultet_za_graditeljski_menadzment__3_.jpg