The Second International Conference on Sustainable Environment and Technologies u organizaciji Univerziteta "Union-Nikola Tesla" u Beogradu

Fakultet za ekologiju i zaštitu životne sredineOpšte vesti

Obaveštavamo vas da je Univerzitet "Union-Nikola Tesla" 23. i 24. 09. 2022. godine bio domaćin i organizator druge naučne konferencije pod nazivom „Međunarodna konferencija o održivom razvoju i tehnologijama“ „International Conference on Sustainable Environment and Technologies“).
Cilj konferencije je promovisanje održive zajednice kroz koncept razvoja održivih gradova, očuvanja životne sredine, očuvanja prirodnih resursa, težnje ka cirkularnoj ekonomiji kao i savremenom i bezbednom razvoju.

Treći poziv i program se nalazi na LINKU.

Knjigu radova sa  konferencije  možete videti na LINKU.

Fotografije sa konferencije možete pogledati na LINKU.

Pisanje medija možete videti na LINKU.

Televizijska gostovanja povodom održavanja konferencije možete videti na LINKU.

Dealjnije o plenarnim predvačima i njihovim radovima sa konferencije možete pročitati na LINKU.

Slike

• /uploads/attachment/vest/109/Naslovna.jpg