Na Fakultetu za Graditeljski Menadžment Univerziteta Union - Nikola Tesla održana je panel diskusija “Ja, projektant”

Fakultet za graditeljski menadžment-Građevina

U sredu 18.05.2022. na Fakultetu za Graditeljski Menadžment Univerziteta Union - Nikola Tesla održana je panel diskusija “Ja, projektant”.

Razmenom informacija i iskustava panelista i publike zaključeno je sledeće:
- Stručna praksa predstavlja važan deo razvoja inženjera i omogućava profilisanje već tokom studija.
- Poznavanje programa, uz formalno fakultetsko obrazovanje, igra najznačajniju ulogu u stvaranju konkurentnih inženjera na tržištu rada.
- Upotreba BIM softvera predstavlja najveću inovaciju u projektovanju i donosi velike uštede u troškovima i vremenu izgradnje.

Ovo je bila prva panel diskusija iz serije „Ja, inženjer“ koja ima za za cilj da učesnike upozna sa trenutnim stanjem, izazovima i problemima sa kojima se inženjeri suočavaju.

• /uploads/attachment/vest/88/large_Postovi_001b.png
  • /uploads/attachment/vest/88/1653222239120.jpg