Sve vesti

Predupisni i upisni rokovi budućih studenata na Univerzitetu “Union – Nikola Tesla” u Beogradu

Poštovani budući studenti,

Predupisni rok na fakultetima  Univerziteta “Union – Nikola Tesla“ u Beogradu, na sva tri nivoa akademskih studija, traje od  6.06. do 10.06. 2022. godine sa početkom u 11 časova. Namenjen je svima koji su prošle i prethodnih godina završili srednju školu ili vrše prelaz sa drugih fakulteta. Detaljnije informacije o upisnim rokovima, prijemnim ispitima i cenama školarina, možete videti na LINKU.

Prof. dr Maja T. Iskjerdo (Izquierdo) održala je predavanje po pozivu na Univerzitetu  Coimbra u Portugaliji

Prof. dr Maja T. Iskjerdo (Izquierdo) održala je predavanje po pozivu na Univerzitetu Coimbra u Portugaliji

Fakultet za graditeljski menadžment-Arhitektura

Naša uvažena profesorka Maja T. Iskjerdo (Izquierdo) održala je predavanje po pozivu u okviru 6-og kongresa "Amazonija i vernakularna arhitektura" na Univerzitetu Koimbra (Coimbra) pod nazivom "Uticaj nesvesnog u  arhitekturi Šipibo - Konibo plemena".

Univerzitet Koimbra je jedan od najstarijih univerziteta na svetu, osnovan 1290. godine.

Predavanje Arh. Mabel Miranda, osnivača prestižne  firme 1PAX u Parizu, stručnjaka za arhitekturu aerodroma i inovator

Fakultet za graditeljski menadžment-Arhitektura

Arh. Mabel Miranda, osnivač prestižne  firme 1PAX u Parizu, stručnjak za arhitekturu aerodroma i inovator, održala je predavanje o arhitekturi aerodroma sa fokusom na aerodrom Nikola Tesla u Beogradu, projekat na kome učestvuje. Predavanje je održano na Odseku za arhitekturu i urbanizam Univerziteta “Union – Nikola Tesla“ u Beogradu.

Obaveštenje o akreditaciji osnovnih i master akademskih studija Fakulteta za međunarodnu politiku i bezbednost

Fakultet za međunarodnu politiku i bezbednost

Devedeset sedma elektronska sednica Komisije za akreditaciju i proveru kvaliteta održana je 26. maja 2022. godine na kojoj je dobijena akreditacija za osnovne i master akademske studije studijskog programa Međunarodna politika i bezbednost.

Link objave NAT-a možete pogledati OVDE.

Uverenja o akreditaciji studijskih programa možete videti na LINKU i LINKU.

Neradni dani povodom prvomajskog praznika

Poštovani studenti,

Povodom obeležavanja Praznika rada, Univerzitet “Union – Nikola Tesla“ neće raditi u ponedeljak 2.05.2022. godine i u utorak 3.05.2002. godine.  Univerzitet nastavlja sa radom u sredu, 4.04. 2022. godine.

Srećan Praznik rada želi Vam Univerzitet “Union – Nikola Tesla“.

Neradni dani povodom uskršnjeg praznika

Poštovani studenti,

Povodom obeležavanja uskršnjeg praznika, Univerzitet “Union – Nikola Tesla“ neće raditi u petak 22.04.20022. godine i u ponedeljak 25.04.2002. godine. Univerzitet nastavlja sa radom u utorak, 26.04. 2022. godine.

Srećan Uskrs želi Vam Univerzitet “Union – Nikola Tesla“.