The Second International Conference on Sustainable Environment and Technologies u organizaciji Univerziteta "Union-Nikola Tesla" u Beogradu

Vreme 23. septembar 2022. 10:00 - 24. septembar 2022. 10:00
Organizator Univerzitet Union Nikola Tesla u Beogradu
Mesto Cara Dušana 62-64, Beograd

Univerzitet “Union – Nikola Tesla“ je domaćin i organizator druge naučne konferencije pod nazivom „Međunarodna konferencija o održivom razvoju i tehnologijama“ „International Conference on Sustainable Environment and Technologies“)  23. i 24. 09. 2022. godine.
Cilj konferencije je promovisanje održive zajednice kroz koncept razvoja održivih gradova, očuvanja životne sredine, očuvanja prirodnih resursa, težnje ka cirkularnoj ekonomiji kao i savremenom i bezbednom razvoju.
Pozivamo sve zainteresovane da svojim učešćem doprinesu promovisanju održive zajednice.

Poziv za učešće možete videti na LINKU.

Uputstvo za autore možete videti na LINKU.